قالب وردپرس چند منظوره X – The Theme ایکس فارسی و راستچین

به نسخه 7.2 به روز شد

سمت راست به چپ – همراه با X جدول هایی از سبک های خاص Stack وجود دارد که از زبان های راست به چپ و عناصر تغییر مکان در صورت لزوم پشتیبانی می کنند.

نقش های WAI-ARIA – X شامل نقش های WAI-ARIA در تمام فایل های قالب برای اطمینان از مطابقت سایت شما با آخرین استانداردهای دستیابی شده توسط W3C است.

منابع غیرقابل باور عضو – ناحیه ای از اعضا را تجربه کنید که قبلاً هرگز ندیده اید. کاملاً پاسخگو ، فروم های مفید ، آموزش HD ، کمک های متخصص و موارد دیگر. X چیزی بیش از یک موضوع نیست ، این یک تجربه برای خودش است.

به روزرسانی ها – اولویت شماره 1 ما این است که X را بر روی لبه برش عملکرد حفظ کنیم و تیم ما سریعاً به رفع اشکال و همچنین اضافه کردن ویژگی های جدید بپردازد.

Multisite Tested – X کاملاً در چندین مجموعه multisite (از جمله نصب نسخه های نمایشی خود) مورد آزمایش قرار گرفته است ، بنابراین می توانید با دانستن اینکه همه چیز همانطور که باید در شبکه شما کار کند ، راحت باشید.

Theme Theme سازگار – X موضوع کودک سازگار است ، با تم های کودک در هنگام خرید این موضوع در دسترس است تا سفارشی سازی آسان و بدون درد باشد.

ابزارک های سفارشی – این یک نسیم است که با ابزارک های سفارشی X می توانید فلیکر یا Dribbble را به درون موضوع خود وارد کنید. به سادگی آنها را در هر کجا که می خواهید بکشید و رها کنید ، اطلاعات کاربر خود را وارد کنید ، و شما برای رفتن خوب هستید!

سازگاری مرورگر Cross – هیچ مرورگری با موضوع X WordPress پشت سر گذاشته نشده است! کلیه مرورگرهای مدرن پشتیبانی شده توسط X شامل:

  • گوگل کروم
  • فایرفاکس
  • سافاری
  • اپرا
  • اینترنت اکسپلورر 11
  • اینترنت اکسپلورر 10
  • اینترنت اکسپلورر 9
به روز رسانی های رایگان
  • در تاریخ 09 اسفند 1398 قالب وردپرس چند منظوره X – The Theme ایکس فارسی و راستچین به نسخه 7.2 به روز رسانی شد.
هواتو داریم

سلام دوست خوبم. قالب ها و افزونه های که مجبوری براشون کلی هزینه کنی رو رایگان در اختیارت میزاریم. همگی اورجینال و نسخه اصلی هستن. فقط تو هم با معرفی جامه هوای ما رو داشته باش.

اشتراک رایگان

جامه گارد

جامه گارد

تمامی محصولات توسط تیم فنی جامه از نظر امنیت و اصالت تضمین شده‌اند. در صورت یافتن هر نوع مشکل امنیتی در محصولات 20.000 تومان اعتبار جامه هدیه بگیرید.

جامه پیشنهاداتی برای شما داره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.