Workreap – Freelance Marketplace and Directory WordPress Theme

Workreap یک وردپرس با موضوع آزاد است که دارای برخی از ویژگی‌های جالب و کیفیت عالی کد است. این طرح پس از تحقیقات کامل برای تهیه نیازهای افراد علاقه‌مند به ساخت بازار آزاد یا سایر پروژه‌های مشابه طراحی و ساخته شده است. طراحی مدرن است اما در عین حال بر قابلیت استفاده، سلسله مراتب بصری و زیبایی شناسی متمرکز شده است تا از دسترسی آسان کاربران نهایی اطمینان حاصل شود.

این سیستم به مترجمان و کارفرمایان این امکان را می‌دهد تا در چند مرحله ساده ثبت نام کرده و نمایه‌های خود را ایجاد کنند. پس از ارسال این کار در بازار، کارگران آزاد می‌توانند پیشنهادات خود را برای بررسی کارفرمایان ارائه دهند. پس از پذیرش یک پیشنهاد، کارفرما ملزم به پرداخت مبلغی است که توسط مدیر دریافت می‌شود اما پس از کسر کمیسیون مدیر در بخش پرداخت‌های معلق در سیستم کیف پول آن آزاد نیز نشان داده می‌شود. پس از اتمام پروژه و تأیید کارفرمای، این مبلغ از بخش تعادل در انتظار به تعادل موجود در کیف پول آزاد منتقل می‌شود. سیستم کمیسیون می‌تواند مدیر را قادر به کسب درآمد از این سیستم کند.

این سیستم همچنین دارای یک سیستم صندوق ورودی پیام یک به یک است که کاربران می‌توانند در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد کار یا پیشنهادی در ارتباط با یکدیگر باشند، همچنین دارای یک سیستم بازبینی داخلی است که به کارفرمایان امکان بازخورد و رتبه بندی کار انجام می‌دهد. توسط فریلنسرها علاوه بر این، موضوع مملو از ویژگی‌های شگفت انگیز است و می‌توانید لیست کاملی از ویژگی‌ها را در صفحه توضیحات این موضوع مشاهده کنید.

Workreap یکی از بهترینتم های بازار آزاد و شغل وردپرس در بازار است. این شامل، لیست پروژه‌ها، مناقصه بر روی پروژه‌ها، فروش خدمات، لیست کارفرمایان، لیست‌های فریلنسر و می‌تواند یک انتخاب عالی برای ساخت یک بازار آزاد باشد.

داشبورد دقیق
داشبورد این موضوع به صورت حرفه ای طراحی شده است تا قابلیت استفاده و تجربه کاربر را افزایش دهد. این باعث می شود تا کاربران بتوانند به راحتی از طریق سایت حرکت کنند.

برنامه Android پشتیبانی می شود
برنامه اندروید برای این موضوع در دسترس است و خیلی زود در Codecanyon در دسترس خواهد بود.

دروازه پرداخت های WooCommerce
این موضوع با WooCommerce سازگار شده است تا قابلیت انعطاف پذیری را برای کاربران نهایی فراهم کند.

جستجوی قدرتمند برای مشاغل ، فریلنسرها و کارفرمایان
عملکرد جستجو بسیار قدرتمند است و می توانید این کار را در نسخه ی نمایشی مشاهده کنید.

خصوصی یک به یک گپ
این سیستم همچنین دارای یک سیستم صندوق ورودی پیام یک به یک است که کاربران را قادر می سازد در صورت داشتن هرگونه سؤالی در مورد کار یا پیشنهادی و غیره با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

بررسی چندین رتبه بندی سیستم
این سیستم دارای یک سیستم بازبینی داخلی است که به کارفرمایان امکان بازخورد و ارزیابی کارهایی را که توسط فریلنسرها انجام می دهد ، می دهد.

صفحه ساز را بکشید و رها کنید
کشیدن و رها کردن سازنده صفحه باعث می شود که کاربران نهایی بتوانند صفحات خود را طراحی کنند.

واردات نسخه ی نمایشی با یک کلیک
این ویژگی همه زحمت ها را برای راه اندازی وب سایت مانند نسخه ی نمایشی از بین می برد. با دنبال کردن چند مرحله ساده می توانید محتوای نسخه ی نمایشی را نصب کنید.

واردات کاربر CSV
این یک ویژگی عالی است که در آن می توان بدون نیاز به ایجاد کاربران جداگانه ، کاربران را به صورت عمده وارد کرد.

تنظیمات قالب ایمیل
تنظیمات گسترده قالب ایمیل به شما امکان می دهد ایمیل های سیستم را مطابق با الزامات خود تغییر دهید.

ویژگی های قالب وردپرس فریلنسر Workreap ورکریپ فارسی

  • کاملا فارسی و اورجینال
  • راستچین در صورت اعلام سازنده
  • نصب نامحدود
  • آپدیت مادام العمر

پرسش و پاسخ

قالب Workreap را چطور دانلود کنم؟⭐

ابتدا در جامه عضو شوید. بعد از عضویت به صفحه جامه پلاس بروید. لینک های دانلود در اولین بخش سایدبار برای شما نمایان می شود.

چند بار میتوانم Workreap را نصب کنم؟

هیچ محدودیتی وجود ندارد. برخلاف مارکت ها محصولات جامه لایسنس گذاری نشده اند و میتوانید هر تعداد که لازم دارید آن را نصب کنید.

جامه پلاس
به جای هزینه برای تک تک افزونه ها و قالب ها با تهیه اشتراک جامه پلاس به بیش از 1000 قالب و افزونه وردپرسی اورجینال و فارسی دسترسی خواهید داشت. ورود به جامه پلاس

یک دیدگاه ارسال کنید

خوشحالیم که دیدگاه خود را ارسال می کنید. چند نکته را در نظر داشته باشید.
1. دیدگاه شما حتما مرتبط با این محتوا باشد.
2. هیچ :)

جهت ثبت دیدگاه باید وارد شوید

دیدگاه های کاربران

دیدگاهی وجود ندارد