قالب وردپرس فریلنسر Workreap ورکریپ فارسی و راست چین

به نسخه 1.6.7 به روز شد

Workreap – Freelance Marketplace and Directory WordPress Theme

Workreap یک وردپرس با موضوع آزاد است که دارای برخی از ویژگی‌های جالب و کیفیت عالی کد است. این طرح پس از تحقیقات کامل برای تهیه نیازهای افراد علاقه‌مند به ساخت بازار آزاد یا سایر پروژه‌های مشابه طراحی و ساخته شده است. طراحی مدرن است اما در عین حال بر قابلیت استفاده، سلسله مراتب بصری و زیبایی شناسی متمرکز شده است تا از دسترسی آسان کاربران نهایی اطمینان حاصل شود.

این سیستم به مترجمان و کارفرمایان این امکان را می‌دهد تا در چند مرحله ساده ثبت نام کرده و نمایه‌های خود را ایجاد کنند. پس از ارسال این کار در بازار، کارگران آزاد می‌توانند پیشنهادات خود را برای بررسی کارفرمایان ارائه دهند. پس از پذیرش یک پیشنهاد، کارفرما ملزم به پرداخت مبلغی است که توسط مدیر دریافت می‌شود اما پس از کسر کمیسیون مدیر در بخش پرداخت‌های معلق در سیستم کیف پول آن آزاد نیز نشان داده می‌شود. پس از اتمام پروژه و تأیید کارفرمای، این مبلغ از بخش تعادل در انتظار به تعادل موجود در کیف پول آزاد منتقل می‌شود. سیستم کمیسیون می‌تواند مدیر را قادر به کسب درآمد از این سیستم کند.

این سیستم همچنین دارای یک سیستم صندوق ورودی پیام یک به یک است که کاربران می‌توانند در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد کار یا پیشنهادی در ارتباط با یکدیگر باشند، همچنین دارای یک سیستم بازبینی داخلی است که به کارفرمایان امکان بازخورد و رتبه بندی کار انجام می‌دهد. توسط فریلنسرها علاوه بر این، موضوع مملو از ویژگی‌های شگفت انگیز است و می‌توانید لیست کاملی از ویژگی‌ها را در صفحه توضیحات این موضوع مشاهده کنید.

Workreap یکی از بهترینتم های بازار آزاد و شغل وردپرس در بازار است. این شامل، لیست پروژه‌ها، مناقصه بر روی پروژه‌ها، فروش خدمات، لیست کارفرمایان، لیست‌های فریلنسر و می‌تواند یک انتخاب عالی برای ساخت یک بازار آزاد باشد.

Workreap – Freelance Marketplace and Directory WordPress Theme Workreap – Freelance Marketplace and Directory WordPress Theme Workreap – Freelance Marketplace and Directory WordPress Theme

داشبورد دقیق
داشبورد این موضوع به صورت حرفه ای طراحی شده است تا قابلیت استفاده و تجربه کاربر را افزایش دهد. این باعث می شود تا کاربران بتوانند به راحتی از طریق سایت حرکت کنند.

برنامه Android پشتیبانی می شود
برنامه اندروید برای این موضوع در دسترس است و خیلی زود در Codecanyon در دسترس خواهد بود.

دروازه پرداخت های WooCommerce
این موضوع با WooCommerce سازگار شده است تا قابلیت انعطاف پذیری را برای کاربران نهایی فراهم کند.

جستجوی قدرتمند برای مشاغل ، فریلنسرها و کارفرمایان
عملکرد جستجو بسیار قدرتمند است و می توانید این کار را در نسخه ی نمایشی مشاهده کنید.

خصوصی یک به یک گپ
این سیستم همچنین دارای یک سیستم صندوق ورودی پیام یک به یک است که کاربران را قادر می سازد در صورت داشتن هرگونه سؤالی در مورد کار یا پیشنهادی و غیره با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

بررسی چندین رتبه بندی سیستم
این سیستم دارای یک سیستم بازبینی داخلی است که به کارفرمایان امکان بازخورد و ارزیابی کارهایی را که توسط فریلنسرها انجام می دهد ، می دهد.

صفحه ساز را بکشید و رها کنید
کشیدن و رها کردن سازنده صفحه باعث می شود که کاربران نهایی بتوانند صفحات خود را طراحی کنند.

واردات نسخه ی نمایشی با یک کلیک
این ویژگی همه زحمت ها را برای راه اندازی وب سایت مانند نسخه ی نمایشی از بین می برد. با دنبال کردن چند مرحله ساده می توانید محتوای نسخه ی نمایشی را نصب کنید.

واردات کاربر CSV
این یک ویژگی عالی است که در آن می توان بدون نیاز به ایجاد کاربران جداگانه ، کاربران را به صورت عمده وارد کرد.

تنظیمات قالب ایمیل
تنظیمات گسترده قالب ایمیل به شما امکان می دهد ایمیل های سیستم را مطابق با الزامات خود تغییر دهید.

با 99 درصد تخفیف دانلود کن
سلام دوست خوبم. قالب ها و افزونه های که مجبوری براشون کلی هزینه کنی رو میتونی با تهیه یک اشتراک ارزان قیمت یک جا دریافت کنید. همگی اورجینال و نسخه اصلی هستند. و بلافاصله اشتراک برای شما فعال می شود. مشاهده اشتراک ها

جامه گارد

جامه گارد

تمامی محصولات توسط تیم فنی جامه از نظر اصالت تضمین شده‌اند. در صورت پیدا کردن هر نوع عدم اصالت 20.000 تومان اعتبار جامه هدیه بگیرید.

جامه پیشنهاداتی برای شما داره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.