اگر از وردپرس و ووکامرس استفاده میکنید احتمالا با ویژگی های ووکامرس یا همان Attributes آشنا شده اید. اما زمانی مشکل ایجاد می شود که تصمیم میگیرید از ویژگی های زیادی استفاده کنید.

به کمک این افزونه میتوانید با گروه سازی برای ویژگی ها به آن ها نظم دهید.

افزونه وردپرس گروه بندی ویژگی های ووکامرس WooCommerce Group Attributes فارسی

  • کاملا فارسی و اورجینال
  • نصب روی نامحدود دامنه
  • آپدیت رایگان مادام العمر

پرسش و پاسخ

5/5 - (1 امتیاز)

یک دیدگاه ارسال کنید

خوشحالیم که دیدگاه خود را ارسال می کنید. چند نکته را در نظر داشته باشید.
1. دیدگاه شما حتما مرتبط با این محتوا باشد.
2. درخواست آپدیت یا مشکلات را به صورت تیکت ارسال کنید.
3. هیچ :)

جهت ثبت دیدگاه باید وارد شوید

دیدگاه های کاربران

علیرضا عظیمی
سلام من ان افزونه رو در قالب وودمارت نصب کردم اما برای فعال سازی خواست تا فریمورک ردوکس رو نصب کنم بعد از نصب این فریمورک تنظیمات قالب وودمارت و فونت و ... به مشکل خورد چرا برای نصب این افزونه باید ردوکس فعال باشه بدون اون کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید
تیم فنی جامه
سلام افزونه آخرین نسخه و اورجینال هست. لطفا از نسخه به روز وودمارت - وردپرس و ردوکس استفاده کنید. اگر همچنان مشکلی داشتید تیکت بزنید.
رایان
سلام آیا این افزونه پنل تنظیمات هم دارد که بشه رنگ و سایر موارد را تغییر داد؟ من یک نسخه رایگان این افزونه را نصب کردم اما پنل تنظیمات ندارد همپنین مشکلی که دارد این هست که عنوان ویژگی ها را در صفحه محصول نمایش نمیدهد و ویژگی ها از هم تفکیک شده نیستند آیا این افزونه در سایت شما این مشکل را ندارد؟
تیم فنی جامه
سلام - افزونه کاملا سالم هست. دقیقا اطلاعی از جزئیات ویژگی هاش ندارم. ولی نسخه اصلی و کامل هست. اگر مشترک پریمیوم هستید به سادگی میتونید تستسش کنید. ❤️