بسته های پشتیبانی وردپرس

با 10 سال تجربه وردپرسی سایت شما را به صورت حرفه ای پشتیبانی میکنیم

پشتیبانی بی نظیر توسط حرفه ای ترین ها

پاسخگویی کمتر از 6 ساعت

تجربه ای 10 ساله

قالب ها و افزونه های وردپرس در اختیار شما

محصولات جامه را رایگان برای شما نصب میکنیم

———————————————-

انتخاب کنید

قالب و افزونه درخواست دهید

محصول مورد علاقه شما در لیست نیست ؟

———————————————-

اضافه خواهد شد

سوالات متداول

چرا باید پشتیبانی سایتم را به شما بسپارم؟

هر نوع سایتی نیاز به پشتیبانی مداوم و حرفه ای دارد. شما برای پشتیبانی سایتتان نیاز به یک نیروی حرفه ای و دائمی خواهید داشت که شبانه روز مراقب سایت شما باشد. این کار را جامه به صورت حرفه ای و با مبلغی به مراتب کمتر برای شما انجام می دهد.

چرا بسته های پشتیبانی طولانی مدت ارزان تر هستند؟

پشتیبانی یک وب سایت در طولانی مدت باعث می شود تا تمرکز بهتری روی آن سایت داشته باشیم و سریع تر بتوانیم خدماتمان را ارائه دهیم. همین موضوع باعث میشود تا در جامه تخفیف های خوبی برای اشتراک های طولانی در نظر بگیریم.

چرا 10 درخواست ماهانه؟

از آنجایی که این بسته ها با پشتیبان استخدام شده تمام وقت متفاوت هستند دارای محدودیت تعداد درخواست می باشند.

معمولا حداکثر 5 درخواست در سایر شرکت ها وجود دارد که در جامه ببا بیشترین نرخ میتوانید 10 درخواست در ماه داشته باشید. طی تجربه ما کمتر سایتی نیاز به بیش از 10 درخواست در ماه دارد.

پشتیبانی برای یک سایت است؟

بله – هر بسته پشتیبانی برای یک سایت وردپرسی فعال است. در صورتی که شما بیش از یک سایت دارید بسته های بعدی را با تخفیف می توانید سفارش دهید.

روند پشتیبانی به چه شکل است؟

در صورتی که نیاز به هر نوع پشتیبانی دارید کافیست از بخش پشتیبانی جامه تیکت ارسال کنید تا در کمتر از 6 ساعت مشکل شما را برطرف کنیم.

چرا روش بک آپ گیری جامه بهترین است؟

ما به صورت مرتب از سایت شما بک آپ تهیه میکنیم. در صورتی که یک هاست دانلود داشته باشید بک آپ گیری منظم و خودکاری در مدت زمان پشتیبانی برای شما خواهیم داشت که حتی میتواند به صورت روزانه باشد.

همچنین امکان بک آپ گیری افلاین هم با این روش وجود دارد که شما در بازه زمانی دلخواه آخرین نسخه سایت خودتان را دانلود کنید.

پشتیبانی موارد به هاست هم انجام میشود؟

بله – در بسیاری از موارد ممکن است خرابی های مربوطه در هاست و دیتابیس سایت شما اتفاق بیفتد که ما در جامه مشکلات مربوط را با دسترسی به پنل هاست سی پنل و دایرکت ادمین برطرف میکنیم.

پشتیبانی شامل چه مواردی نمی شود؟

تولید محتوا و ارسال مطلب و ساخت برگه و همچنین شخصی سازی قالب جزو خدمات پشتیبانی نیست. در اصل خدمات پشتیبانی شامل مراقبت و حذف یا اضافه کردن امکانات به سایت است.