قالب وردپرس سئو و دیجیتال مارکتینگ Ryse رایس فارسی

به نسخه 1.4.1 به روز شد

Ryse – SEO & Digital Marketing Theme

تم آژانس بازاریابی دیجیتال و جستجوگرها

RYSE یک موضوع وردپرس بازاریابی SEO و Digital است. ساخته شده با سازنده صفحه Elementor ، این موضوع جستجوگرها با استفاده از چارچوب قدرتمند و اضافات برجسته. این سئو دوستانه ، گوتنبرگ آماده ، سریع و پاسخگو به موبایل است. می توانید از RYSE برای سئو ، طراحی وب ، آژانس وب ، بازاریابی یا مشاغل شرکتی استفاده کنید. این همه چیز را برای هر مشاغل مرتبط با وب و فناوری دارد.

نسخه آزمایشی جدیدامتیاز سرعت صفحه
ارائه Ryseارائه Ryseارائه Ryseارائه Ryseارائه Ryse

RYSE – SEO و Digital Word Agency با موضوع وردپرس

مورد نیاز

برای همکاری با Ryse ، لطفاً از اجرای WordPress 4.7 یا بالاتر ، PHP 5.6 یا بالاتر و MySQL 5.6 یا بالاتر اطمینان حاصل کنید. ما آن را با مک ، ویندوز و لینوکس آزمایش کرده ایم. برای تجربه بهتر میزبانی ، توصیه می کنیم از https://wordpress.org/hosting/ استفاده کنید.

موارد مختلفی که ممکن است به آنها بپردازید عبارتند از: صفحه سفید ، وارد کردن نسخه ی نمایشی شما خراب است ، محتوای صفحه خالی و سایر موضوعات مشابه که همه مربوط به محدودیت پیکربندی PHP کم است. بهترین راه افزایش محدودیتهای PHP در حساب میزبانی است.

ویژگی های قالب وردپرس سئو و دیجیتال مارکتینگ Ryse رایس فارسی

  • کاملا فارسی و اورجینال
  • لایسنس نصب نامحدود

با 99 درصد تخفیف دانلود کن
سلام دوست خوبم. قالب ها و افزونه های که مجبوری براشون کلی هزینه کنی رو میتونی با تهیه یک اشتراک ارزان قیمت یک جا دریافت کنید. همگی اورجینال و نسخه اصلی هستند. و بلافاصله اشتراک برای شما فعال می شود. مشاهده اشتراک ها

جامه گارد

جامه گارد

تمامی محصولات توسط تیم فنی جامه از نظر اصالت تضمین شده‌اند. در صورت پیدا کردن هر نوع عدم اصالت 20.000 تومان اعتبار جامه هدیه بگیرید.

جامه پیشنهاداتی برای شما داره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.