جامه پلاس

ما جمعی از طراحان هستیم که به دلیل بالا بودن هزینه‌های قالب‌ها و افزونه‌ها تصمیم گرفتیم تا یک هاب بدون محدودیت برای خودمان ایجاد کنیم. در این هاب بیش از 1000 قالب و افزونه وردپرسی اورجینال را در منتشر کردیم و تصمیم گرفتیم این هاب را در اختیار شما عزیزان نیز قرار دهیم

جامه پلاس
تعداد مشترکانی که در حال دانلود هستند: 6 کاربر آنلاین

1000 قالب و افزونه وردپرسی به ارزش 10 میلیون تومان فقط با 1 اشتراک قابل دانلود است.

جامه پلاس 1 ماهه

هر روز 5 اعتبار دانلود
39 هزار تومان
 • نامحدود دامنه
 • محصولات اورجینال و فارسی
 • فعال شدن آنی اشتراک
 • آپدیت سریع

جامه پلاس 3 ماهه

هر روز 5 اعتبار دانلود
108
69 هزار تومان
 • نامحدود دامنه
 • محصولات اورجینال و فارسی
 • فعال شدن آنی اشتراک
 • آپدیت سریع

جامه پلاس 1 ساله

هر روز 7 اعتبار دانلود
468
99 هزار تومان
 • نامحدود دامنه
 • محصولات اورجینال و فارسی
 • فعال شدن آنی اشتراک
 • آپدیت سریع
کیفیت بالای محصولات در مارکت جامه
1- اورجینالقالب‌ها و افزونه‌های وردپرس با لایسنس انتشار آزاد gpl منتشر می‌شوند و معمولاً از ابتدا فعال هستند. به همین خاطر جامه این محصولات را مشابه نسخه اصلی منتشر می‌کند. درصورتی‌که یک محصول را از سازنده اصلی تهیه کنید متوجه می‌شوید که فایل‌های آن‌ها دقیقاً یکی است.

2- تضمین اصالت

درصورتی‌که هر نوع عدم اصالت یا فایل‌های مازاد در محصولات گزارش دهید اشتراک 1 ساله و 3 ساله هدیه خواهید گرفت.

3- همکاری با پوتههر قالب و افزونه‌ای را که به‌صورت دلاری از سازنده اصلی تهیه کرده‌اید را می‌توانید در طرح همکاری با جامه به اشتراک بگذارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر تیکت بزنید.

1000 محصول!

تمام قالب ها و افزونه های پریمیوم را تنها با خرید یک اشتراک بسیار ارزان قیمت خواهید داشت.

فارسی و اورجینال

تمامی قالب ها و افزونه های وردپرسی قبل از انتشار تست می شوند و در صورت داشتن فایل زبان فارسی می شوند.

نصب نامحدود!

بر خلاف مارکت ها که محدودیت نصب روی یک دامنه دارند محصولات جامه محدودیت نصب ندارند!

تیم پشتیبانی جامه دات نت

دیدگاه برخی از کاربران جامه پلاس

« سوالات متداول »​

محصولات جامه همگی دارای امکان نصب نامحدود هستند. البته از آنجایی که برخی محصولات به صورت اورجینال قرارداده می شود ممکن است نیاز به لایسنس داشته باشند.

جامه آپدیت قالب ها افزونه ها و آموزش هارا به صورت منظم منتشر می کند برای دسترسی به آپدیت ها به صفحه محصول مراجعه کنید و آخرین نسخه آن را دانلود و در وردپرس خود آپدیت کنید.

هیچ محصولی در جامه به همراه لایسنس ارائه نمی شود. برای تهیه لایسنس باید به سازنده اصلی محصول مراجعه کنید. همانطور که بزرگترین مارکت های ایرانی هم لایسنس ارائه نمی دهد.

خیر – هیچ کدام از محصولات دارای پشتیبانی نیستند.

حدود 80 درصد قالب ها امکان درون ریزی دمو ها را به صورت آفلاین یا آنلاین دارا هستند. این دمو ها به زبان اصلی و غیر فارسی هستند.

بله – سرور های پرسرعت دانلود جامه در شبکه ملی اینترنت ایران قرار دارند و دانلود فقط از داخل ایران امکان پذیر است. در صورتی که از پروکسی یا سرویس خاصی استفاده میکنید باید آن را خاموش و بعد دانلود نمایید. همچنین اگر ایران نیستید میتوانید سرویس هایی مانند پروکسی ایرانی یا مشابه آن را تهیه کنید.

بله – اکثریت قالب ها و افزونه ها با لایسنس انتشار عمومی gpl عرضه می شوند و مشکلی بابت نقط قوانین کپی رایت وجود ندارد.

خیر – تنها برخی از قالب ها دارای بسته نصب آسان هستند و این موضوع در صفحه همان قالب نوشته شده است.

جامه تا آنجا که بتواند یک محصول را به شکلی استاندارد فارسی سازی کرد این کار را انجام می دهد. همچنین برخی از محصولات از فایل های زبان پشتی نمی کنند. به همین دلیل در صفحه محصول نوشته شده که افزونه فارسی نیست.

در صورتی که سازنده یک محصول از جامه درخواست کند تا محصولش دیگر در جامه منتشر نشود. محصول حذف می شود. همچنین یکی از سیاست های جامه این است که اگر افزونه ای برای طولانی مدت توسط سازنده آپدیت نشود آن را دیگر ارائه نخواهد داد.

هر روز 5 قالب و افزونه میتوانید دانلود کنید. به عنوان مثال اگر اشتراک 1 ماهه تهیه کرده باشید در طول 1 ماه 150 اعتبار دانلود خواهید داشت.