جامه پلاس

ما جمعی از طراحان هستیم که به دلیل بالا بودن هزینه های قالب ها و افزونه ها تصمیم گرفتیم تا یک هاب بدون محدودیت برای خودمان ایجاد کنیم. در این هاب بیش از 1000 قالب و افزونه وردپرسی را در منتشر کردیم و تصمیم گرفتیم این هاب را در اختیار شما عزیزان نیز قرار دهید.​

جامه پلاس
تعداد مشترکانی که در حال دانلود هستند: 9 کاربر آنلاین

جامه پلاس 1 ماهه

هر روز 5 محصول رایگان
79 هزار تومان
  • دانلود 5 قالب و افزونه در روز
  • دسترسی به 1000 قالب و افزونه وردپرس
  • کاملا اورجینال و فارسی
  • امکان نصب نامحدود روی سایت
  • آپدیت سریع

جامه پلاس مادام العمر

هر روز 5 محصول رایگان
246
99 هزار تومان
  • دانلود 5 قالب و افزونه در روز
  • دسترسی به 1000 قالب و افزونه وردپرس
  • کاملا اورجینال و فارسی
  • امکان نصب نامحدود روی سایت
  • آپدیت سریع
تخفیف محدود

جامه پلاس رایگان برای خریداران آموزش

در صورتی که از جامه 1 آموزش خریداری کنید جامه پلاس مادام العمر برای شما فعال می شود.

قالب ها و افزونه های مطمئن

با خیال راحت میتوانید برای پروژه های بزرگ از این محصولات استفاده کنید. همانطور که ما در جامه بیش از 40 افزونه از همین محصولات را نصب داریم.

1000 محصول!

تمام قالب ها و افزونه های پریمیوم را تنها با خرید یک اشتراک بسیار ارزان قیمت خواهید داشت.

فارسی و اورجینال

تمامی قالب ها و افزونه های جامه فارسی شده و تست شده اند. در صورتی که مشکلی پیدا کنید پاداش خواهید گرفت.

نصب نامحدود!

بر خلاف مارکت ها که محدودیت نصب روی یک دامنه دارید محصولات جامه محدودیت نصب ندارند!

برخی از مشتریان جامه که جامه پلاس دارند

« سوالات متداول »​

محصولات جامه همگی دارای امکان نصب نامحدود هستند.

جامه آپدیت قالب ها افزونه ها و آموزش هارا به صورت منظم منتشر می کند برای دسترسی به آپدیت ها به صفحه محصول مراجعه کنید و آخرین نسخه آن را دانلود و در وردپرس خود آپدیت کنید.

هیچ محصولی در جامه به همراه لایسنس ارائه نمی شود. برای تهیه لایسنس باید به سازنده اصلی محصول مراجعه کنید. همانطور که بزرگترین مارکت های ایرانی هم لایسنس ارائه نمی دهد. البته محصولات جامه همگی فعال هستند.

خیر – در صورتی که محصول مشکلی داشته باشد پشتیبان همراه شماست. اما برای سایر موارد می توانید از بسته های پشتیبانی سایت جامه استفاده کنید.

حدود 80 درصد قالب ها امکان درون ریزی دمو ها را به صورت آفلاین یا آنلاین دارا هستند. این دمو ها به زبان اصلی و غیر فراسی هستند.

بله – سرور های پرسرعت دانلود جامه در شبکه ملی اینترنت ایران قرار دارند و دانلود فقط از داخل ایران امکان پذیر است. در صورتی که از پروکسی یا سرویس خاصی استفاده میکنید باید آن را خاموش و بعد دانلود نمایید. همچنین اگر ایران نیستید میتوانید سرویس هایی مانند پروکسی ایرانی یا مشابه آن را تهیه کنید.

بله – اکثریت قالب ها و افزونه ها با لایسنس انتشار عمومی gpl عرضه می شوند و مشکلی بابت نقط قوانین کپی رایت وجود ندارد.

هر ماه 1 قالب به صورت بسته بسته نصب آسان به عنوان هدیه از طرف جامه برای مشترکان جامه پلاس معرفی می شود. اما در مجموع قالب ها بدون بسته نصب آسان هستند.

جامه تا آنجا که بتوان یک محصول را به شکلی استاندارد فارسی سازی کرد این کار را انجام می دهد. همچنین برخی از محصولات از فایل های زبان پشتی نمیکنند. به همین دلیل در صفحه محصول نوشته شده که افزونه فارسی نیست.

در صورتی که سازنده یک محصول از جامه درخواست کند تا محصولش دیگر در جامه منتشر نشود. محصول در جامه حذف می شود. البته جامه محصول را به روشی دیگر در اختیار شما قرار می دهد.