جامه پلاس رایگان

ما جمعی از طراحان هستیم که به دلیل بالا بودن هزینه‌های قالب‌ها و افزونه‌ها تصمیم گرفتیم تا یک مارکت اشتراکی بدون محدودیت برای خودمان ایجاد کنیم. اینجا بیش از ۳۰۰ قالب و افزونه وردپرسی اورجینال را در منتشر کردیم و امروز شما هم می‌توانید از آن استفاده کنید.

برای حمایت از اکوسیستم وب آنلاین جامه پلاس رایگان است.

جامه پلاس
تعداد مشترکانی که در حال دانلود هستند: 3 کاربر آنلاین

جامه پلاس

هر روز 5 اعتبار دانلود
رایگان
  • دسترسی یکجا به ۳۰۰ محصول
  • محصولات اورجینال و فارسی
  • نامحدود دامنه
  • آپدیت هفتگی محصولات

کیفیت بالای محصولات در مارکت جامه

1- اورجینال

قالب‌ها و افزونه‌های وردپرس با لایسنس انتشار آزاد gpl منتشر می‌شوند و معمولاً از ابتدا فعال هستند. به همین خاطر جامه این محصولات را مشابه نسخه اصلی منتشر می‌کند. درصورتی‌که یک محصول را از سازنده اصلی تهیه کنید متوجه می‌شوید که فایل‌های آن‌ها دقیقاً یکی است.

2- کیفیت بالا

تمامی محصولات قبل از انتشار طی چندین مرحله تست می‌شوند. 

3- همکاری با جامه

هر قالب و افزونه‌ای را که به‌صورت دلاری از سازنده اصلی تهیه کرده‌اید را می‌توانید در طرح همکاری با جامه به اشتراک بگذارید. 

دیدگاه برخی از کاربران جامه پلاس

سوالات متداول

محصولات جامه همگی دارای امکان نصب نامحدود هستند. البته از آنجایی که برخی محصولات به صورت اورجینال قرارداده می شود ممکن است نیاز به لایسنس داشته باشند.

در هفته ۲ مرتبه محصولات آپدیت می‌شوند.

هیچ محصولی در جامه به همراه لایسنس ارائه نمی شود. برای تهیه لایسنس باید به سازنده اصلی محصول مراجعه کنید.

خیر – از آنجایی که جامه رایگان است امکان ارائه پشتیبانی نیست.

حدود 80 درصد قالب ها امکان درون ریزی دمو ها را به صورت آفلاین یا آنلاین دارا هستند. این دمو ها به زبان اصلی و غیر فارسی هستند.

بله – سرور های پرسرعت دانلود جامه در شبکه ملی اینترنت ایران قرار دارند و دانلود فقط از داخل ایران امکان پذیر است. در صورتی که از پروکسی یا سرویس خاصی استفاده میکنید باید آن را خاموش و بعد دانلود نمایید. همچنین اگر ایران نیستید میتوانید سرویس هایی مانند پروکسی ایرانی یا مشابه آن را تهیه کنید.

بله – اکثریت قالب ها و افزونه ها با لایسنس انتشار عمومی gpl عرضه می شوند و مشکلی بابت نقط قوانین کپی رایت وجود ندارد.

خیر – هیچکدام از محصولات بسته نصب آسان ندارند.

جامه تا آنجا که بتواند یک محصول را به شکلی استاندارد فارسی سازی کرد این کار را انجام می دهد. همچنین برخی از محصولات از فایل های زبان پشتی نمی کنند. به همین دلیل در صفحه محصول نوشته شده که افزونه فارسی نیست.

در صورتی که سازنده یک محصول از جامه درخواست کند تا محصولش دیگر در جامه منتشر نشود. محصول حذف می شود. همچنین یکی از سیاست های جامه این است که اگر افزونه ای برای طولانی مدت توسط سازنده آپدیت نشود آن را دیگر ارائه نخواهد داد.

هر روز 5 قالب و افزونه میتوانید دانلود کنید.