اشتراک ویژه جامه

دسترسی به گنجینه ای از قالب ها و افزونه های پریمیوم فارسی

اشتراک وی آی پی

اما رایگان !

vip
  • با تهیه اشتراک جامه به گنجینه ای از قالب ها و افزونه های پریمیوم فارسی وردپرس دسترسی داشته باشید.
  • تمامی محصولات جامه اورجینال بوده و توسط جامه به صورت اختصاصی فارسی شده است.
  • ارزش قالب ها و افزونه ها بیش از چندین میلیون تومان بوده که با تهیه یک اشتراک رایگان یا ویژه به همگی دسترسی خواهید داشت.

از بسته های پشتیبانی وردپرس استفاده کنید

ما پشتیبان سایت شما خواهیم بود

———————————————-

از 200.000 تومان در ماه

قالب و افزونه درخواست دهید

محصول مورد علاقه شما در لیست نیست ؟

———————————————-

اضافه خواهد شد

سوالات متداول

منظور از محصولات اورجینال چیه؟

ما آخرین نسخه محصولات را از توسعه دهنده اصلی آن تهیه میکنیم و آن را دقیقا به همان شکل و بدون هر گونه تغییر در جامه منتشر میکنیم. تمامی محصولات تحت لایسنس انتشار عمومی gpl هستند.

چرا جامه را انتخاب کنم؟

جامه دارای یک تیم حرفه ای با 10 سال سابقه فعالیت در زمینه وب و طراحی سایت است. جامه آخرین نسخه افزونه ها و قالب ها را از ناشر اصلی تهیه و به بهترین شکل ممکن آن هارا فارسی سازی میکند و در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

آپدیت چطور انجام میشود؟

جامه سریع ترین مارکت فارسی ارائه به روز رسانی در ایران است. بلافاصله پس از اینکه ناشر آپدیت افزونه یا قالب را منتشر کند آن به روز رسانی در جامه نیز منتشر می شود و میتوانید به راحتی نسخه جدید را در سایت خود به صورت کاملا رایگان نصب کنید.

آیا پشتیبانی هم وجود دارد؟

از آنجایی که محصولات همگی آخرین نسخه هستند مشکلات خاصی برای پشتیبانی ندارند. اما ما پذیرای سوالات شما هستیم و حتما به تمامی سوالات پاسخ میدهیم. همچنین آموزش های جامه برای شما هستند تا کار با محصولات را فرا بگیرید.

آیا محصولات امنیت کافی دارند؟

همانطور که میدانید همه محصولات به صورت مستقیم از توسعه دهنده اصلی گردآوری می شوند و اگر شما این محصولات را از آن ها تهیه کنید متوجه میشوید فایلی که دریافت میکنید کاملا یکسان است. امنیت محصولات جامه به مراتب از مارکت های دیگر بالاتر است چرا که در مارکت ها معمولا بری نال کردن محصولات آن ها را دستکاری میکنند.

محدودیت نصب روی سایت وجود دارد؟

بر خلاف مارکت ها که محصولاتشان را با لایسنس خصوصی عرضه میکنند محصولات جامه را میتوانید روی بی نهایت سایت نصب کنید و حتی آن را به دوستانتان بدهید.

ماجرای بازگشت وجه بدون سوال چیست؟

ما در جامه اعتقاد داریم که باید رابطه دوستانه ای با مخاطبانمان داشته باشیم. اگر از خدمات جامه استفاده میکنید و از آن راضی نیستید دلیلی برای پرسیدن نیست! معادل وجه برای شما بازگشت داده میشود.

لایسنس محصولات به چه شکل است؟

محصولات دقیقا مشابه نسخه اصلی و بدون دستکاری هستند. معمولا انجام دستکاری در فایل اصلی باعث فعال شدن پیش فرض می شود. در اینجا ممکن است تنها افزونه و قالب برای شما پیامی مبنی بر نصب لایسنس نمایش دهند که به با نصب افزونه Webcraftic Disable Admin Notices Individually میتوانید پیام های وردپرس رو محو کنید.