اشتراک ویژه جامه

دسترسی به گنجینه ای از قالب ها و افزونه های پریمیوم فارسی

vip

عضو شوید و روزانه 3 محصول را رایگان دانلود کنید

با تهیه اشتراک جامه به گنجینه ای از قالب ها و افزونه های پریمیوم فارسی وردپرس دسترسی داشته باشید.
تمامی محصولات جامه اورجینال بوده و توسط جامه به صورت اختصاصی فارسی شده است.
ارزش قالب ها و افزونه ها بیش از چندین میلیون تومان بوده که با تهیه یک اشتراک رایگان یا ویژه به همگی دسترسی خواهید داشت.

سوالات متداول

منظور از محصولات اورجینال چیه؟

ما آخرین نسخه محصولات را از توسعه دهنده اصلی آن تهیه میکنیم و آن را دقیقا به همان شکل و بدون هر گونه تغییر در جامه منتشر میکنیم. تمامی محصولات تحت لایسنس انتشار عمومی gpl هستند.

چرا جامه را انتخاب کنم؟

جامه دارای یک تیم حرفه ای با 10 سال سابقه فعالیت در زمینه وب و طراحی سایت است. جامه آخرین نسخه افزونه ها و قالب ها را از ناشر اصلی تهیه و به بهترین شکل ممکن آن هارا فارسی سازی میکند و در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

آپدیت چطور انجام میشود؟

در صورتی که عضو جامه باشید ما تا مادام العمر آپدیت ها را رایگان در اختیار شما قرار میدهیم. میتوانید با مراجعه به صفحه محصول آخرین نسخه آن را دانلود کنید و از راهنمای آپدیت نیز استفاده کنید.

آیا پشتیبانی هم وجود دارد؟

از آنجایی که قالب ها و افزونه ها رایگان هستند پشتیبانی وجود ندارد. با این حال جامه قبل از انتشار هر نوع قالب یا افزونه آن را تست می کند.

آیا محصولات امنیت کافی دارند؟

همانطور که میدانید همه محصولات به صورت مستقیم از توسعه دهنده اصلی گردآوری می شوند و اگر شما این محصولات را از آن ها تهیه کنید متوجه میشوید فایلی که دریافت میکنید کاملا یکسان است. امنیت محصولات جامه به مراتب از مارکت های دیگر بالاتر است چرا که در مارکت ها معمولا بری نال کردن محصولات آن ها را دستکاری میکنند.

محدودیت نصب روی سایت وجود دارد؟

بر خلاف مارکت ها که محصولاتشان را با لایسنس خصوصی عرضه میکنند محصولات جامه را میتوانید روی بی نهایت سایت نصب کنید و حتی آن را به دوستانتان بدهید.

لایسنس محصولات به چه شکل است؟

محصولات دقیقا مشابه نسخه اصلی و بدون دستکاری هستند. معمولا انجام دستکاری در فایل اصلی باعث فعال شدن پیش فرض می شود. در اینجا ممکن است تنها افزونه و قالب برای شما پیامی مبنی بر نصب لایسنس نمایش دهند که به با نصب افزونه Webcraftic Disable Admin Notices Individually میتوانید پیام های وردپرس رو محو کنید.

جامه چه سودی از عرضه این محصولات رایگان میبرد؟

برنامه اصلی جامه پشتیبانی سایت است. خب ما برای مشریان خودمان یک مخزن خصوصی از قالب ها و افزونه ها درست کردیم. بعد از مدتی با خود فکر کردیم چرا تمام ایرانی ها از این مخزن استفاده نکنند؟ این طور شد که محصولات را به صورت عمومی منتشر کردیم.