از اولین روز های سال 1398 که جامه را راه اندازی کردیم برای تک تک قدم های آتی برنامه داشتیم. تصمیم داشتیم جامه محلی باشد تا صاحبان سایت ها و کسب و کار های آنلاین آن را خانه خودشان بدانند.

در این راه البته هر چه از دستمان بر می آمد انجام دادیم. از ارائه محصولات وردپرسی در ازای اشتراک ارزان قیمت برای کاهش هزینه های شما تا ارائه خدماتی که برای اولین بار ارائه می شد.

از اهدافمان دور شدیم

زمانی که شروع به انتشار قالب ها و افزونه ها کردیم به شدت روی کیفیت ارائه محصولات تمرکز داشتیم. هر چند این بخش از ابتدا بر مبنای سود آوری نبود و هدف آن کمکی به صاحبان کسب و کار ها بود.

اما با بالا رفتن تعداد محصولات و رسیدن آن ها به 1000 قالب و افزونه وردپرسی اینطور دیدیم که اصل موضوع فعالیتمان خارج شدیم. هدف اصلی جامه 2 چیز است.

1- آموزش ببینید و خودتان سایتتان را طراحی کنید. و در ادامه آن را حرفه ای پشتیبانی کنید.
2- یا اگر زمان ندارید این کار را به جامه بپسارید.

زمان راه اندازی مارکت رسیده بود

با افزایش محصولات آن طور که در نظر داشتیم به کیفیت دلخواهمان نرسیدیم. از طرفی عملا جامه تبدیل به یک مارکت شده بود. پس تصمیم گرفتیم تا پوته را راه اندازی کنیم.

پوته اولین مارکت اشتراکی قالب ها و افزونه های وردپرسی در ایران است. و به صورت تخصصی یک مارکت وردپرسی به حساب می آید و در بخش های دیگر فعالیت ندارد.

تیم پوته قوی تر است

پوته قوی تر از جامه محصولات را ارائه می دهد. به زودی شاهد ارائه سرویس آپدیت خودکار از پوته خواهید بود و نسل دوم ارائه محصولات با کیفیت را در پوته تجربه خواهید کرد.

از جامه کد تخفیف 100 درصد هدیه بگیرید

در صورتی که هر آموزش بالای 100.000 تومان از جامه تهیه کنید و یا حتی یکی از خدمات جامه را استفاده کنید جامه به شما 1 کد تخفیف 100 درصد اشتراک 1 ساله پوته هدیه می دهد. البته در کنار آن خرید اشتراک از خود پوته نیز امکان پذیر است.

اعضای جامه میتوانند بدون ثبت نام وارد پوته شوند

اگر عضو جامه هستید نیازی به ثبت نام در پوته نیست. میتوانید با مشخصات خود در جامه به پوته وارد شوید.

همچنین اگر اشتراکی دارید پس در پوته هم اشتراک خواهید داشت و میتوانید از آن استفاده کنید.

پشتیبان واتس آپ: 09196178152
پشتیبان تلگرام: @jameh24

یک دیدگاه ارسال کنید

خوشحالیم که دیدگاه خود را ارسال می کنید. چند نکته را در نظر داشته باشید.
1. دیدگاه شما حتما مرتبط با این محتوا باشد.
2. هیچ :)

جهت ثبت دیدگاه باید وارد شوید

دیدگاه های کاربران

دیدگاهی وجود ندارد