افزونه وردپرس Digits دیجیتس فارسی یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین افزونه‌های ساخت صفحه ورود و ثبت‌نام است که ساخته‌شده تا شما با نصب آن بتوانید تأثیر مفیدی در رضایت کاربران، افزایش امنیت سایت و بسیاری دیگر از مزایایی که می‌توانید با نصب آن از آن‌ها برخوردار شوید استفاده کنید. در ادامه این مقاله به تک تک ویژگی‌های کاربردی افزونه خواهیم پرداخت.

افزونه digits دیجیتس می‌تواند فرآیند ثبت‌نام و ورود را بسیار ساده کند، درواقع این امکان را ایجاد می‌کند تا کاربر سایت شما بدون ساخت رمز عبور و تنها با رمز عبور یک بار مصرف در سایت ثبت‌نام کند.

به‌غیراز ساده کردن فرآیند ثبت‌نام و ورود، می‌توان به امنیتی که رمز یک بار مصرف دارد اشاره کرد، همچنین این افزونه باعث تأیید هویت کاربر نیز می‌شود که به‌طور مفصل‌تری به این مباحث می‌پردازم تا برای شما روشن‌تر شود.

برای اجرای این افزونه نیاز به ووکامرس خواهید داشت.

چه استفاده هایی می توانیم از افزونه دیجیتس داشته باشیم

یکی از مشکلات مهمی که مدیران سایت‌های وردپرسی با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، امکان ثبت‌نام با شماره تلفن همراه است که در بیشتر افزونه‌های محبوب این روزهای وردپرس، مثل ووکامرس که با اون سایت‌های فروشگاهی می‌سازند، وجود ندارد.

خب این افزونه موجب می‌شود که شما مدیران سایت دیگر از این نظر مشکلی نداشته باشید و به دنبال کد زنی و سفارشی کردن ووکامرس سایتتان نباشید.

کاربرد دیگر این افزونه این است که کاربران در بعضی مواقع با دیدن یک فرم ثبت‌نام طولانی دچار پشیمانی می‌شوند و حتی اگر شما تنها یک ایمیل هم خواسته باشید نیز ممکن است کاربر صرف‌نظر کند، چراکه همه کاربران شما احتمالاً ایمیل هم نداشته باشند.

افزونه digits این امکان را برای کاربران شما به وجود می‌آورد که فرآیند ثبت‌نام ساده و سریعی داشته باشند.

اما چرا ثبت‌نام با تلفن همراه باعث سهولت در فرآیند ثبت‌نام می‌شود؟ جواب ساده است، چون کاربران بیشتر اوقات با تلفن همراه خود به سایت شما رجوع می‌کنند. این‌گونه می تونید که کاربر بیشتری به سایت خودتان جذب کنید و بازدید خودتان را بالا ببرید.

بهترین گزینه برای این عمل، افزونه digits است که در ادامه به امکاناتی که این افزونه دارد می‌پردازیم.

دارای فیلدهای حرفه‌ای و دلخواه

آگه از اون دسته از مدیرانی هستید که نیاز به فیلدهای زیبا و سفارشی در فرم ورود و ثبت نام دارید، این افزونه می تونه نیاز شما رو رفع کنه چراکه دارای فیلدهای سفارشی و مهمی مثل چک باکس، رادیو باکس، تکست باکس و … است.

جلوی ثبت نام ربات های ایمیلی را بگیرید!

همان‌طور که در بالا توضیح دادیم این افزونه باعث بالا بردن امنیت وب سایت شما می‌شود، اما چگونه؟

با ثبت‌نام کاربران در وب‌سایت شما از طریق تلفن همراه، هویت کاربران تأیید می‌شود و از ثبت‌نام اکانت های فیک و ربات جلوگیری خواهد شد.

نکته دیگر این است که این افزونه رمز یک بار مصرف برای کاربر به‌صورت مستقیم روی تلفن همراه می‌فرستد و این کار برای جلوگیری از هک شدن اکانت ها توسط هکر ها به‌وسیله رمزهای ثابت بسیار کاربردی و مهم است.

راحتی ثبت نام و ورود در سایت باعث افزایش کاربران شما می شود

اولین چیزی که نظر هر کاربری را جلب می‌کند، سهولت کار با سایت است، به‌طور مثال در یک سایت ممکن است اجازه دسترسی به برخی مطالب به اعضای آن داده شود. کاربران سایت برای استفاده از این مطالب به فرم ثبت‌نام مراجعه می‌کنند و اگر با یک فرم ثبت‌نام طولانی با فیلدهای زیاد مواجه شوند، در بیشتر اوقات منصرف خواهند شد.

خب این تأثیر بدی روی بازدید و رتبه سایت شما خواهد داشت به همین دلیل شما باید سهولت و راحتی کاربر در اولویتتان باشد. ممکن است بگویید که با یک فیلد ایمیل هم کاربر می‌تواند ثبت‌نام کند، در اینجا باید این دقت را داشته باشید که ممکن است کاربر شما از آن دسته باشد که ایمیل نداشته باشد یا حتی آشنایی خیلی کمی با وب‌سایت و دنیای مجازی دارد.

به همین دلیل شما باید سهولت و راحتی را برای تمامی کاربران فضای مجازی با هر نوع به‌اصطلاح سواد اینترنتی ایجاد کنید. افزونه digits امکانی رو برای کاربر سایت شما ایجاد می‌کند تا یک فرآیند راحت و ساده ثبت را در کمترین زمان انجام بده و تأثیر خوبی روی کاربر بگذارد.

همین عمل باعث افزایش بازدید و حتی تعداد اعضای سایت شما می‌شود. دیگر بهتر از این سراغ دارید؟

به کمک برون بری و درون ریزی از فرم های خود پشتیبانی بگیرید و آن ها را منتقل کنید!

این امکان نیز وجود دارد که بدون طراحی دوباره فرم، از آن در سایت‌های دیگر استفاده کنید و با زدن چند دکمه یک فایل به‌صورت برون‌ریزی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

پس‌ازآن می‌توانید این فایل را در سایت‌های دیگر درون‌ریزی کنید و به این صورت شما می‌توانید از یک فرم در چند سایت استفاده کنید.

خطوط عادی توسط کاربران مسدود شده اند

ممکن است که بعضی از کاربران شما پیامک‌های تبلیغاتی را از طریق مخابرات مسدود کرده باشند، این عمل به ضرر شما تمام می‌شود چراکه پنل اس ام اسی که استفاده می‌کنید به‌صورت پیش‌فرض جزو خطوط تبلیغاتی محسوب می‌شوند.

در این صورت است که اگر کاربر شما پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده باشد و شما از پنل اس ام اسی استفاده کرده باشید که دارای خطوط تبلیغاتی باشد، در این صورت رمز یک بار مصرف به کاربر ارسال نمی‌شود.

به این صورت کاربر فکر می‌کند که سایت شما مشکلی دارد و سایت را رها خواهد کرد، این‌گونه تعداد بازدید و کاربران شما کاهش می‌یابد.

خطوط خدماتی برای این افزونه مناسب هستند

شما می‌توانید به‌جای خطوط پیش‌فرض تبلیغاتی از خطوط خدماتی استفاده کنید. خطوط خدماتی، خطوطی هستند که اپراتور از شما تعهد می‌گیرد که با استفاده از آن تبلیغات به کسی ارسال نکنید و فقط جهت خدمات از این خطوط استفاده بشود.

برای مثال اس ام اس های بانکی را نگاهی بکنید، بانک‌ها دلیل داشتن خطوط خدماتی اختصاصی، امکان ارسال پیام را بدون هرگونه مشکل به هر کاربری دارند ولی یک مشکل اساسی که این خطوط دارند این است که برای فعال شدن حالت خدماتی تعهدنامه و سفته الزامی است.

پیش نمایش تنظیمات افزونه دیجیتس

ویژگی های افزونه افزونه وردپرس ورود با شماره همراه Digits دیجیتس فارسی

 • کاملا فارسی
 • ورود با کلمه عبور یک بار مصرف که به تلفن کاربر پیامک می شود.
 • امکان ورود همزمان با ایمیل و تلفن همراه
 • بدون نیاز به دانش فنی
 • سازگاری کامل با تمامی سیستم های پیامک بین المللی
 • سازگاری پیشفرض با ملی پیامک
 • استفاده از فیلد های دلخواه سفارشی
 • کد پیش فرض کشور ها
 • امکان تغییر ظاهر و استایل ورود
 • بررسی صحت شماره همراه
 • بررسی شماره در پرداخت ووکامرس
 • غیر فعال کردن اعتبار سنجی کلمه عبور
 • بلوک کردن ورود بعضی از کشور ها
 • سازگاری کامل با افزونه های ووکامرس, ممبر شیپ, دکان, بادی پرس, آلتیمیت ممبر, بی بی پرس
 • پشتیبانی از ارسال پیام ها به واتس آپ
 • به روز رسانی رایگان مادام العمر

پرسش و پاسخ

چه نوع خطی برای دیجیتس لازم است؟

برای اینکه تمام پیامک های شما به دست مخاطبانتان برسد نیاز است تا خط خدماتی تهیه کنید.

چطور دیجیتس را به پنل پیامکی خودم متصل کنم؟

هر شرکت پیامکی api های متفاوتی دارد که میتوانید روش اتصال را از شرکت پیامکی خود سوال کنید. اما به زودی آموزش آن نیز در جامه قرار خواهد گرفت.

آیا افزونه خاصی در کنار دیجیتس باید استفاده شود؟

بله – دیجیتس در اصل یک مکمل برای ووکامرس می باشد.

چطور میتوانم دانلود کنم؟⭐

ابتدا در جامه عضو شوید. بعد از عضویت به صفحه جامه پلاس بروید. لینک های دانلود در اولین بخش سایدبار برای شما نمایان می شود.

چطور جامه 1# مین منبع مطمئن وردپرس در ایران است؟⭐

بخش زیادی از محصولات موجود در جامه در اصل همان فایل اصلی محصول بدون هرگونه دستکاری هستند و جامه بر خلاف مارکت ها قالب ها و افزونه های وردپرس را کد گذاری نمیکند.

3.9/5 - (11 امتیاز)

یک دیدگاه ارسال کنید

خوشحالیم که دیدگاه خود را ارسال می کنید. چند نکته را در نظر داشته باشید.
1. دیدگاه شما حتما مرتبط با این محتوا باشد.
2. درخواست آپدیت یا مشکلات را به صورت تیکت ارسال کنید.
3. هیچ :)

جهت ثبت دیدگاه باید وارد شوید

دیدگاه های کاربران

محمد عزیزی
سلام وقت خوش ورژن 7.8.1 مشکل داره، بعد از نصب و فعال کردن افزونه، صفحه تنظیمات باز نمیشه
علیرضا حسینی نژاد
سلام وقت بخیر افزودنی One Click Login/Signup Addon کار نمیکنه
تیم فنی جامه
سلام علیرضا جان. افزودنی هاش دیگه پشتیبانی نمیشه
محمد کریمیان تربتی
سلام سایت خیلی خوبی دارید. کاش سرعت به روزرسانی بالاتر می رفت. مثلا همین افزونه digits.
تیم فنی جامه
سلام محمد جان چشم برنامه های ویژه ای براش داریم
yazditabar
سلام وقت بخیرکاوه نگار در لیست سرویس دهندگان هست؟
پشتیبان جامه
درود ❤️ – خیر
سینا توانمند
باسلام من چند تا سوال از شما دارم ۱. آیا در این نسخه افزونه حالت پاپ آپ میباشد؟؟ ۲.از چند تا خط خدماتی استفاده میکند؟آیا از ملی پیامک پشتیبانی میکند؟یا خیر ۳. حالت پاپ آپ افزونه دیجیتس را باید چگونه تنظیم کرد ؟ ۴. فرق این نسخه افزونه با نسخه رایگان چیست؟ ۵. آیا دارای افزودنی ها میباشد یا خیر؟
پشتیبان جامه
سلام ❤️ 1- بله 2- به صورت دستی از تمامی شرکت ها پشتیبانی میکند. 3- آموزش کامل دیجیتس در اینده میزاریم 4-دیجیتس رایگان ندارد 5- بله
حسین بیوک آقازاده
سلام ممنون میشم افزودنی هارو هم هرچه زودتر آپدیت کنید متشکرم
پشتیبان جامه
سلام ❤️ – بله آپدیت خواهد شد
حسین بیوک آقازاده
سلا نسخه 7402 اومده لطفا آپدیتش کنید متشکرم
پشتیبان جامه
سلام بله آپدیت میشه
AmirReza
سلام من سامانه پیامکی رو از سایت .........گرفتم که از سامانه های پیشنهادی سایت دیجیتس بود اما جز سامانه های پیامکی داخل افزونه نیست اگر بخوام به عنوان کاستوم سامانه ای اضافه کنم نیاز به یک sms gateway url دارم و سوالم اینه که اون چی میشه ؟ خیلی ممنون
پشتیبان جامه
سلام - تنظیم برای هر شرکت متفاوت هست و باید از همون شرکت پیامکی سوال کنید
سعید محمدی
اکثر شرکت ها نسخه خوشان رادارند ولی از شانس من کاوه نگار نسخه عمومی را برای آموزش گذاشته که قم به قدم آموزشهایش را دنبال کردم ولی نمیشود . از موقعی با سایت شما آشنا شدم . خیلی از مشکلات من حل شد . میخواهم لینک سایت شما را در سایت b01.ir بگذارم تا کسانی چون من که بیخودی صدها هزار تومان یا مثل من ملیون ها تومان از مغازه های افزونه فروش وطنی خرید کرده اند و نتیجه نگرفته اند سرگردان نشوند هر چند از قبل هم (از سی سال قبل که با وب آشنا شدم و 7 8 سالی مجذوبش شدم و با جذب سایرین از آن زده شدم ) تجربه دارم که ما ایرانیها تا چیزی یاد میگیریم میخواهیم فورا از آن پول دربیاوریم بماند حال افزونه ای که داریم می سازیم را روی ویندوز فاچاق درست میکنیم و... مثال آن افزونه پنل کاربری پیشرفته ....... است که سری به تاریخچه آپدیتهایش بزنیم متوجه میشویم که اصلا در زمان تولید قابل فروش نبوده و ... بگذریم سخن در این زمینه بسیار است و دل من پر
پشتیبان جامه
سلام ❤️ – خیلی ممنون لطف دارید. هدف ما کاهش هزینه ها و افزایش دسترسی به آموزش ها و ابزار هاست و امیدواریم در این راه همراه ما باشید
سعید محمدی
چرا adon ها بعد از نصب و فعال سازی با رفرش کردن صفحه دوباره غیر فعال میشوند
پشتیبان جامه
سلام - بعضی از ادآن ها بدون لایسنس هستند
ابراهیم درخشان
سلام حدود 5 ماه قبل و حدود 2 ماه قبل فرمودید روی درگاهها کار میکنید ممنون میشم چون بدون درگاهها بی استفاده است ! لطفا این ادان ها رو هم ارائه بدیدورود/عضویت با یک کلیک در فرم مشترک | One Click Login/Signup اجبار لاگین برای مشاهده صفحات سایت | Forced Login Page Lock محدود کردن ایمیل برای عضویت | Email Filter
پشتیبان جامه
سلام اکثر شرکت های پیامکی نسخه مخصوص خودشون رو دارند. و افزونه هم ویژگی اضافه کردن درگاه رو داره.
e d
خدا قوت ممنون میشم درگاهها رو افزایش بدید
تیم فنی جامه
سلام - خیلی ممنون - درگاه های ایرانی فعلا همین موارد هست. در آینده افزایش میدیم.
هادی شیرمحمدی
سلام وقت بخیر ببخشین این افزونه فعال نمیشه لاینسس میخواد! و نسخه بروز شده اش رو درخواست میکنه
تیم فنی جامه
سلام - دیجیتس آپدیت شد. از نسخه جدید استفاده کنید.
حامد
سلام کی آموزش نحوه اضافه کردن درگاه پیامکی قرار میدین ؟؟؟
تیم فنی جامه
سلام - از زمانی که مشترکان بخش پریمیوم جامه به 500 نفر برسه بخش آموزش رو به صورت روزانه با آموزش های فراوان تکمیل میکنیم. فعلا از نظر هزینه ها بخش آموزش مقداری کند پیش میره.
مهدی چراغی
سلام ایا باید از پنل های ارعه SMS hajvh; f'dvdl مثل SMS.ir ???
تیم فنی جامه
سلام - هر شرکت پیامکی رو میتونید اضافه کنید.
علی فتحی
سلام نحوه ست کردن درگاه به چه صورته من از ...... درگاه دارم ولی خطا میده که باید getway و نصب و فعال کنم
تیم فنی جامه
سلام - میتونید به صورت دستی ثبت کنید. روش کار رو از شرکتی که خدمات پیامک گرفتید سوال کنید.
fery live
سلام و وقن بخیر آیا امکانش هست مانند مارکت های دیگر این افزونه را با سامانه هایی مانند .......... سازگار بفرمایید؟ با تشکر از زحمات شما
تیم فنی جامه
سلام - اگر کاربرانمون به 10.000 تا برسه حتما نسخه سازگار با تمامی درگاه هارو قرار میدیم.
مهدی کیانی
سلام لطفا درگاه های ایرانی و ippanel رو اضافه کنید.مرسی
تیم فنی جامه
سلام - سایر درگاه هارو میتونید به صورتی دستی اضافه کنید.
رضا موسوی
لطفا یه افزونه مشابه دیگه هم معرفی بفرمایید این‌افزونه با قالب لایستر تداخل داره
تیم فنی جامه
سلام تنها افزونه ای هست که با شرکت های ایرانی سازگاری داره
رضا موسوی
سلام سپاس از خدمات خوبتون لطفا فایل مربوطه رو چک کنید وقای برای بارگزاری انتخاب میشه ، مدت زمان طولانی در حالت اپلود قرار میگیره و در نتیجه نصبی اتفاق نمیوفتهدر حالت معمولی هم وقتی فایل رو میخوام از حالت فشرده خارج کنم ، مدت زیادی طول میکشه تا زیم فایل باز بشه
تیم فنی جامه
سلام - خیلی ممنون - نسخه جدید رو امتحان کنید
e d
سلام نصب شده و پیام Please install Additional Gateways addon to use this as SMS gateway رو میده و وقتی نصب Additional Gateways رو میزنیم میزنه خطا هنگام ایجاد مجوز addon??
تیم فنی جامه
سلام - از نسخه جدید استفاده کنید
hossein karami
ممنون بابت راهنمایی افزورنی های دیجیتس مثلLogin-Signup Page/Popup Builder رواز کجا میشه تهیه کرد
تیم فنی جامه
سلام - احتمال داره در آینده خودمون قرار بدیم. ولی تاریخش مشخص نیست.
hossein karami
سلام،خسته نباشید.هردو تا افزونه رو هم نصب کردم ولی اجازه تغییرات داده نمیشه ومیزنه لایسنس نامعتبر است
تیم فنی جامه
سلام - ابتدا باید ردیف دیتابیس افزونه رو به کمک WP-Optimize حذف کنید. و مجدد نسخه لایسنس نامحدود رو نصب کنید.
سعید
تمامی نظرات فیک هست و توسط مدیریت فراز قرار داده شده است فراز نماینده ippanel هست و افزونه رایگان توسط خود ippanel منتشر شده
تیم فنی جامه
سلام ممنون که اطلاع دادید. البته شک هم داشتیم به این موضوع و نظرات رو حذف کردیم.
هاشم کلان
سلام ببخشید این افزونه فیلد های اضافی رو در چه جدولی ذخیره میکنه؟
تیم فنی جامه
سلام منظورتون در کدوم بخش هست؟
mostafa.pardis
سلام، ممنون از مطالب خوبتونلطفا نحوه اضافه کردن درگاه پیامکی را در سایت قرار بدید
تیم فنی جامه
سلام - ممنون لطف دارید. چشم. سرمون خلوت بشه حتما براتون میزاریم.
aamidy
سلام خسته نباشید لایسنس محصول غیرفعال شده و تنظسمات کارنمی کند.
تیم فنی جامه
سلام نسخه ای که دانلود کردید همون نسخه خریداری شده از دیجیتس بود. در کنارش نسخه لایسنس نامحدود رو هم براتون قرار دادم.
حسین افسوسشین
سلام لینک دانلود نیست حتما باید ووکامرس باشه ؟
تیم فنی جامه
سلام - بخش دانلود به روز رسانی شد. بله - این افزونه یک مکمل برای ووکامرس هست.
محمد ارفعی آهنگر
سلام وقت بخیراز کدام قسمت میشود این افزونه را دانلود ؟
تیم فنی جامه
سلام - بخش دانلود به روز رسانی شد.
k1 se
لینک دانلود وجود ندارد
تیم فنی جامه
سلام - بخش دانلود به روز رسانی شد.
حسین افسوسشین
میشه فقط صحت شماره را چک کنه و اجازه ثبت نام یا ورود بده ؟ بدون ارسال اس ام اس شماره های ایران فقط مجاز باشن
تیم فنی جامه
سلام خیر
امیر محمدی
سلام من آخرین نسخه رو نصب کردم، ولی در لیست پنل ها ، ippanel نیست / چطور اضافه کنیم ؟
تیم فنی جامه
سلام وقت بخیر آموزشش رو از ippanel بگیرید. البته به زودی آموزشش رو قرار خواهیم داد.
هادی شیرمحمدی
سلام ودرود فقط خواستم تشکر ویژه بکنم از شما دوست خوب که افزونه های واقعا کاربردی رو بصورت کاملا سالم و بدون ایراد برای دانلود می زارین ممنون متشکر
تیم فنی جامه
سلام ممنون. نظر لطف شماست. در آینده محصولات بیشتری رو برای شما قرار میدیم.
علی معصومی
ممنونم. اما سوال من در مورد افزودنی‌های رایگانش بود که در نسخه جدیدش موجوده و شماره خرید می‌خواد. اون رو چه باید کرد؟
تیم فنی جامه
فقط در صورت خرید لایسنس دیجیتس از سایت اصلی میتونید به افزودنی هاش دسترسی داشته باشید.
کاربر
رمز یکبار مصرف چیزی جز مصیبت برای کاربر نیست
تیم فنی جامه
سلام در فروش شما نتیجه مثبت داره. به خاطر اینکه اکثر آدم ها یا ایمیل ندارن یا حوصله استفاده از ایمیل رو. ولی سیستم پیامکی آسون تر هست.
محمد نعمتی
مچکر از زحماتتون. خیلی بهش احتیاج داشتم.
سعید محمدی
لینک دانلود کار نمیکند
تیم فنی جامه
سلام دوست خوبم فایل ها برای افزایش سرعت دانلود شما به سرور ایران منتقل شد. با سرعت بالا و بدون افت سرعت دانلود کنید.
حسن
سلام من فیلد تاریخ رو اضافه کردم میلادی نشون میده میخواسم ببینم راهی برای اینکه شمسی بشه وجود داره؟
تیم فنی جامه
سلام دوست خوبم در کنارش از افزونه Parsi Date و ووکامرس فارسی استفاده کنید.
Hossein Razaghpour
سلام از درگاه های پنل sms پشتیبانی نمیشود؟ مانند ملی پیامک یا غیره؟
تیم فنی جامه
سلام دوست خوبم از درگاه ملی پیامک پشتیبانی میکنه.
مجتبی خادم المهدی
سلام وقت بخیر این آموزشها (نصب و اپدیت افزونه) رو در سایت شما پیدا نکردم ، راهنمایی بفرمایید با تشکر از مجموعه تون
تیم فنی جامه
سلام دوست خوبم خدمت شمامقاله : آموزش نصب و به‌روزرسانی افزونه‌های وردپرسی