افزونه وردپرس آیفریم پیشرفته Advanced iFrame Pro ادونس آیفریم پرو فارسی

به نسخه 2020.8.1 به روز شد

افزونه وردپرس آیفریم پیشرفته Advanced iFrame Pro ادونس آیفریم پرو فارسی

ده سال پیش آی فریم ها استفاده بیشتری داشتند زمان کمتر سایتی را پیدا می‌کردید که از آی فریم استفاده نمیکرد اما امروز می‌توان گفت آی فریم ها تا حدودی منسوخ شده اند.

یکی از دلایل آن این است که آی فریم یکی از نکات زدسئو به شمار می‌آید در صورتی که یک آی فریم در سایت خود قرار دهید ممکن است سایت هایی که از نظر امنیت یا سئو مضر باشد.

اما فراموش کرده اید که اگر آی فریم را در صفحات خاص قرار دهید می توانید مطمئن باشید که هیچ ضرری برای سئو و امنیت شما نخواهد داشت البته بهتر است از یک افزونه مدیریت آی فریم استفاده کنید.

اینجاست که ما به شما افزونه ادونست آی فریم پرو را پیشنهاد می کنیم به کمک این افزونه می توانید انواع فرم را در سایت خود بسازید مدیریت کنید و به کمک کدهای کوتاه در بخش های مختلف سایت خود مانند صفحات و برگ ها قرار دهید.

این افزونه با تمامی مرورگر ها سازگار است امکان تشخیص مرورگرها را نیز دارد همچنین نشانگر بارگذاری و ویژگی بارگذاری تنبل نیز در این افزونه وجود دارد. اگر تصمیم دارید آن را شخصی سازی کنید این افزونه از استایل های css نیز پشتیبانی می کند.

ویژگی های افزونه وردپرس آیفریم پیشرفته Advanced iFrame Pro ادونس آیفریم پرو فارسی

  • کاملا فارسی و اورجینال
  • نصب روی نامحدود دامنه
  • انتشار مادام العمر آپدیت ها

پرسش و پاسخ

آیا همچنان آی فریم ها برای سئو مضر هستند؟

در صورتی که تصمیم بگیرید در تمام صفحات از آن استفاده کنید بله – یکی از فاکتور های منفی سئو و امنیت به حساب می آید اما میتوانید در برگه یا نوشته ای خاص از آن استفاده کنید.

کیفیت امنیت سئو آپدیت فارسی بودن و ویژگی های قالب ها و افزونه های وردپرسی

با 99 درصد تخفیف دانلود کن
سلام دوست خوبم. قالب ها و افزونه های که مجبوری براشون کلی هزینه کنی رو میتونی با تهیه یک اشتراک ارزان قیمت یک جا دریافت کنید. همگی اورجینال و نسخه اصلی هستند. و بلافاصله اشتراک برای شما فعال می شود. مشاهده اشتراک ها

جامه گارد

جامه گارد

تمامی محصولات توسط تیم فنی جامه از نظر اصالت تضمین شده‌اند. در صورت پیدا کردن هر نوع عدم اصالت 20.000 تومان اعتبار جامه هدیه بگیرید.

جامه پیشنهاداتی برای شما داره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.